Marketing

Agroturystyka Wichrowe Wzgórze działa od 2010r, w trakcie ośmioletniej działalności firma wyrobiła sobie dobrą opinię, posiada bazę stałych klientów, którzy polecają usługi noclegowe agroturystyki pocztą pantoflową. Znana jest także na rynku lokalnym, gdzie tubylcy często wynajmują noclegi dla gości weselnych.

Obiekt prowadzi szeroką akcję marketingową w Internecie, posiada kilka dobrze wypozycjonowanych stron internetowych. Agroturystyka cieszy się bardzo dobrą opinią w wyszukiwarce Google. Obiekt ma także swoje ogłoszenia na paru portalach turystycznych. Strategia marketingowa jest przemyślana, ma na celu posiadanie klientów przez cały rok, a nie tylko w okresie wakacyjnym.

Na ofertę sprzedaży składa się cała wypracowana dotychczas strategia marketingowa, ze stronami internetowymi oraz łatwym i prostym do zapamiętania numerem telefonu 664-171-171, który zapisany jest w książkach telefonicznych niezliczonej ilości klientów.

Z każdym rokiem obiekt wykazuje się coraz większą rentownością. Ma to związek między innymi z brakiem konieczności ponoszenia dużych nakładów inwestycyjnych (obiekt nie wymaga remontu, ma wykonana nową termomodernizację z elewacją, położoną nawierzchnię brukową, jest kompletny i wykończony) oraz z ciągłym rozwojem Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze a także Resortu Molo w Osieku. Agroturystyka od dwóch lat współpracuje z Dolina Karpia w Zatorze w ramach Ekomuzeum Doliny Karpia.